Кошик
29 відгуків
ООО «ТОРГОВО-ПРОИЗВОДСТВЕННАЯ КОМПАНИЯ «СПЕКТР»

Пристрої для очищення труб

Пристрої для очищення труб

Застосовуються для очищення внутрішніх поверхонь труб котлів


схема очищення котельних труб

принципова схема очищення
котельних труб
з використанням пристрою
серії «СТОК»

Пневмодвигуни і чистячий інструмент між собою з'єднуються гнучким валом або карданом. До пневмодвигателю стиснене повітря подається за допомогою резинометалличні рукава. Цим же рукавом здійснюється переміщення пневмодвигуни і чистячого інструменту всередині труби.

На вході резинометалличні рукава встановлюється маслораспылитель, що забезпечує нормальну роботу пневмодвигуни. Маслораспылитель подає необхідну кількість масла в робочу порожнину двигуна. Спеціальний кронштейн забезпечує вертикальне положення маслораспределителя всередині барабана (верхнього колектора). Крім цього в маслораспределитель на вході встановлюється кульовий кран для відключення і включення пневмодвигуни пристрою в процесі роботи.

Для забезпечення охолодження миючого елемента і підвищення ефективності очищення в трубу з барабана (верхнього колектора) котла через звичайний шланг подається вода. Продукти очищення труб, які утворюються в процесі роботи пристрою, видаляються водою, яка подається з барабана (верхнього колектора), і повітряним потоком з отворів пневмодвигуни.

Принцип дії миючого пристрою серії «Сток»: чистячий інструмент (відцентрова фреза-шарошка або фреза шарошка) приводиться в дію розміщаються усередині труби малогабаритним пневмодвигуни.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Виробник
 • 6
Контакти
 • Телефон:
  +380567900695
  +380567900696
  +380509276369, Viber, FaceTime
 • Контактна особа:
  Максим
 • Адреса:
  ул. Новокрымская, 56/10, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна
 • Email:
  spectr.tov@gmail.com
 • Skype:
  maxkar999
Мапа